• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
STATİK PROJE TASARIMLARIMIZ

STATİK PROJE TASARIMLARIMIZ

Site Haritası
Takvim
Saat
Üyelik Girişi

Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ

  1988 yılından beri sektörün içinde değişik konumlarda çalışmış olan İnş.Müh. Murat YASLAN tarafından 2000 yılında kurulan şirketimiz, proje tasarımı, taahhüt ve inşaat malzemeleri satışı olmak üzere 3 koldan, Bozüyük/BİLECİK merkez olmak üzere çevre illerde sektördeki faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden beri gelişimini sürdüren şirketimiz gerçekleştirmiş olduğu projelerde standartlara uygunluktan ve dürüst çalışma prensiplerinden asla taviz vermeyerek bölgesinde bu konuda marka haline gelmiştir.

  İnşaat malzemeleri satışımız 360 m2 alanlı mağazamız ve 300 m2 kapalı alanlı depomuzdan 10000 adeti aşan malzeme çeşidi ile Bilecik ve civar iller ile ilçe ve köylerden bölgemizde bulunan fabrikalara kadar uzanan kusursuz servis ağıyla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  Müşteri odaklı, topluma ve çevreye duyarlı, sürekli gelişmeye açık, dünya standartlarına uygun, kaliteli hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. İşletme kaynaklarını verimli kullanarak, projeleri süresinde ve hatasız tamamlayarak müşteri memnuniyetini sağlamak. Takım çalışması ve sürekli gelişim bilinciyle kamu ihalelerinde aranan bir kuruluş olmak. Toplam Kalite yönetimi sistemi ve iş mükemmelliği modeli doğrultusunda, sistemi sürekli iyileştirmek ilk hedeflerimizdendir. Sürekli artan rekabet koşulları altında sürekli gelişime açık yapımızla en son teknolojiye uygun, ekonomik, yürürlükteki mevzuat şartlarını, şartnameleri, standartları, müşteri beklentilerini karşılayan projeler geliştirmek.

VİZYON,MİSYON VE DEĞERLERİMİZ

VİZYONUMUZ

  Mükemmellik modeli yaklaşımıyla performansı sürekli geliştirerek ve yeni teknolojiler kullanarak, gelecekte büyük yatırımlarla Mühendislik ve Yapı Market sektöründe Türkiye ve dünya çapında aranan bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

  Mühendislik ve Yapı Market sektöründeki pazar payımızı sürekli artırmak, kaynaklarımızı etkin kullanıp sektörde fark yaratarak hizmet kalitesini yükseltmeyi en önemli amaç edinmek

DEĞERLERİMİZ

*Güvenilir,adil ve istikrarlı çalışmalarla topluma yararlı olmak

*Araştırmacı,gelişime açık,yaratıcı ve takım ruhuna sahip olmak

*Çevreye duyarlı olmak ve korumak

*İşçi sağlığı ve güvenliğine bağlı olmak

*Müşteri odaklı kaliteli hizmet

*Verilen sözü yerine getirmek

*Kaliteden taviz vermemek

*Her Zaman ve herkese doğruluk her zaman ve herkese dürüstlük

BAYİLİKLERİMİZ

BAYİLİKLERİMİZ

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret62852